'); fbq('track', 'PageView');
bieyounique

lifestylefotografie Door sandra biesmans

Trouwfoto’s op een boerderij in Limburg | Trouwreportage bij boerderij Genaenhof in Swalmen

Daar waar jouw leven zich afspeelt, leg ik de verhalen vast.
Vol liefde, verbinding en de kleinste momenten die later groots blijken te zijn. 

categorieën

Bruiloft

Gezin

Zwanger/baby

Tips

alle

fotoshoots


Je hebt van die plekken die meteen voelen alsof ze gemaakt zijn voor een bruidspaar. En eerlijk, dit was er zo een! Alsof deze perfecte locatie voor hun gemaakt was. De boerderij Genaenhof in Swalmen paste perfect bij hun droom trouwreportage voor hun winterbruiloft met een landelijke en robuuste sfeer.

Met deze mooie B&B boerderij als decor voor hun trouwreportage, brachten wij hun winterbruiloft, de liefde voor het buitenleven en een dag die echt past bij wie ze zijn tot leven!

Trouwreportage boerderij Genaenhof in Limburg

Sommige plekken voelen meteen alsof ze gemaakt zijn voor een bruidspaar. Dit gezin droomde ervan: een winterbruiloft in landelijke en robuuste sferen. De karakteristieke schuren, een rustig Limburgs landschap en een warme, authentieke uitstraling maakten dit een droomdecor.

De kinderen konden nieuwsgierig rondlopen, mochten vies worden in hun spijker-overalls en genoten van alle ruimte. Een heerlijk ontspannen setting voor hun trouwfoto’s. Voor het bruidspaar was dit alles precies dat waar deze dag om draaide: samen zijn, herinneringen voor het leven maken en genieten.

Ben je nieuwsgierig naar de foto’s van deze ontspannen bruidsreportage? Woorden kunnen natuurlijk veel vertellen, maar sommige momenten zijn het waard om te zien. Scroll verder voor een inkijkje in deze toffe trouwreportage op de boerderij in Swalmen, Limburg.

Zoek jij nog naar een landelijke locatie voor je trouwfoto’s in Limburg? Dan is Genaenhof in Swalmen een prachtige plek!
Een geweldige combinatie van boerderij, natuur en rust maakt deze locatie perfect voor bruidsparen die op zoek zijn naar authentieke en tijdloze trouwfoto’s. Zoek je toch liever iets anders? Ik denk graag met je mee!

Ben jij nog op zoek naar een trouwfotograaf die met je meedenkt?

Of dit nu over een passende locatie is voor je trouwreportage of wat leuke tips voor je trouwdag zelf, het kan allemaal! Vraag vrijblijvend de trouwbrochure aan en kijk hoe ik je kan helpen.


Trouwreportage boerderij in Limburg
Trouwreportage boerderij Genaenhof in Limburg
Trouwreportage boerderij Genaenhof in Limburg
Trouwreportage boerderij Genaenhof in Limburg
Trouwreportage boerderij Genaenhof in Limburg
Trouwreportage boerderij Genaenhof in Limburg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *